Paweł Ziobro

ZPT

    Od 2002 w branży automotive, w Polsce prowadził prace związane z uruchomieniem i wprowadzeniem nowych wersji silnika SDE, odpowiedzialny za instalację i uruchomienie linii obróbki głowicy i linii montażu głowicy silnika SGE. Na rynku międzynarodowym odpowiedzialny za projekty serwisowania linii do produkcji skrzyni biegów w Stuttgarcie, i w Sebes gdzie tworzył struktury utrzymania ruchu.

    Obecnie jako właściciel firmy ZPT prowadzi dla krajowych i światowych producentów z branży motoryzacyjnej, projekty związane z optymalizacją procesów produkcyjnych, doradztwem strategicznym, automatyzacją procesów produkcyjnych, projektami badawczo rozwojowymi i wprowadzaniem innowacji w przemyśle.

    Autor publikacji naukowych, pomysłodawca i promotor prac inżynierskich, za które otrzymał prestiżowe wyróżnienia, jak również nagrody krajowe i zagraniczne.

    Na konferencji przedstawi prelekcję obrazującą eksperymentalne wdrożenie technologii „Rozszerzonej Rzeczywistości – z ang. AR – Augmented Reality” i jej praktyczne zastosowanie w przemyśle Automotive.